Retweet Çekiliş Yap

Retweet Çekiliş Yap

Retweet Çekiliş Yap üzerinden çekiliş yapmak istediğiniz tweet’in linkini girerek retweet edenler arasından çekiliş yapabilirsiniz.

Twitter Retweet Çekiliş işlemi online çekiliş sitemizde sınırsız ve ücretsizdir.


online-cekilis.com Düzenlenen Twitter Çekiliş Sayısı: 21287

Nasıl Çalışır?

 1. Çekiliş Adı: Çekilişinize bir isim verin.
 2. Çekiliş Tweeti: Retweet Çekilişi yapmak istediğiniz tweetin linkini girin.
 3. Kazanan Sayısı: Çekiliş sonucundaki kazanan sayısı miktarını girin.
 4. Yedek Kazanan Olsun: Bu seçenek, asil ve yedek kazananlar olarak 2 ayrı kazanan listesi belirlemenizi sağlar.
 5. Her Kullanıcıyı 1 Kere Say: Bu seçenek hem retweet hem alıntı yapan kişilerin iki defa katılımcı olarak bulunmasını engellemek isterseniz seçilmelidir.
 

 
 • Ücretsiz olarak 3 defa çekiliş yapabilirsiniz.
 • Ücretli paketlerimizi incelemek için Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Sitemiz üzerinden yapabileceğiniz diğer çekiliş türleri:

Kurallar ve Çekiliş Paketleri

 • Online Çekiliş internet sitemiz üzerinden Twitter Retweet Çekilişleri veya Twitter Alıntı Çekilişleri yapabilirsiniz.
 • En doğru sonuçlar için, Twitter Çekiliş yapmak istediğiniz tweet’in son 7 gün içerisinde atılmış olması gerekmektedir. 7 günden daha eski olan tweet’ler için sadece son 7 güne ait retweet bilgisi ile çekiliş yapabilirsiniz.
 • Çekiliş yapılan her bir tweet için ücretsiz olarak 3 kere çekiliş yapma hakkınız vardır. Daha fazla deneme yapmak için Sınırsız Çekiliş Paketi‘ni satın alabilirsiniz.
 • Retweet veya Alıntı yapanların tüm listesini almak isterseniz Katılımcı Listesi paketini alabilirsiniz. Ayrıca listeyi kullanarak Liste ile Çekiliş Yap sayfamız üzerinden sınırsız çekiliş yapabilirsiniz.
 • 1000 Retweet veya 1000 Alıntı üzerinde etkileşim içeren tweetlerde ücretsiz çekiliş yapılamamaktadır. Çekiliş yapmak istediğiniz tweetin linkini girerek 1000 RT+ veya 1000 Alıntı+ Çekiliş Paketlerinden size uygun olanı alarak çekilişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Kazanan sayısı en fazla 50 olmaktadır, daha fazla kazanan seçmek isterseniz bize e-posta, Whatsapp veya Twitter hesabımız üzerinden yazarak Özel Çekiliş Paketi ile destek alabilirsiniz.
 • Ücretli bir paket satın aldığınızda otomatik olarak tweetinize bu hak tanımlanır. Üyelik, abonelik gibi ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur, satın almadan sonra siparişinizin tamamlandığına dair e-posta size ulaşacak ardından normal bir çekiliş yapar gibi devam edebileceksiniz.
 • Ücretli paketlerle ilgili her konuda Whatsapp veya Twitter hesaplarımız üzerinden veya e-posta ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.