Retweet Çekiliş Yap

Retweet Çekiliş Yap

Retweet Çekiliş Yap üzerinden çekiliş yapmak istediğiniz tweet’in linkini girerek retweet edenler arasından çekiliş yapabilirsiniz.


online-cekilis.com Düzenlenen Twitter Çekiliş Sayısı: 16504

Nasıl Çalışır?

 1. Çekiliş Adı: Çekilişinize bir isim verin.
 2. Çekiliş Tweeti: Retweet Çekilişi yapmak istediğiniz tweetin linkini girin.
 3. Kazanan Sayısı: Çekiliş sonucundaki kazanan sayısı miktarını girin.
 4. Yedek Kazanan Olsun: Bu seçenek, asil ve yedek kazananlar olarak 2 ayrı kazanan listesi belirlemenizi sağlar.
 5. Her Kullanıcıyı 1 Kere Say: Bu seçenek hem retweet hem alıntı yapan kişilerin iki defa katılımcı olarak bulunmasını engellemek isterseniz seçilmelidir.
 

 
 • Ücretsiz olarak 3 defa çekiliş yapabilirsiniz.
 • Ücretli paketlerimizi incelemek için Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.
 

Sitemiz üzerinden yapabileceğiniz diğer çekiliş türleri:

Kurallar ve Çekiliş Paketleri

 • Online Çekiliş internet sitemiz üzerinden Twitter Retweet Çekilişleri veya Twitter Alıntı Çekilişleri yapabilirsiniz.
 • En doğru sonuçlar için, Twitter Çekiliş yapmak istediğiniz tweet’in son 7 gün içerisinde atılmış olması gerekmektedir. 7 günden daha eski olan tweet’ler için sadece son 7 güne ait retweet bilgisi ile çekiliş yapabilirsiniz.
 • Çekiliş yapılan her bir tweet için ücretsiz olarak 3 kere çekiliş yapma hakkınız vardır. Daha fazla deneme yapmak için Sınırsız Çekiliş Paketi‘ni satın alabilirsiniz.
 • Retweet veya Alıntı yapanların tüm listesini almak isterseniz Katılımcı Listesi paketini alabilirsiniz. Ayrıca listeyi kullanarak Liste ile Çekiliş Yap sayfamız üzerinden sınırsız çekiliş yapabilirsiniz.
 • 1000 Retweet veya 1000 Alıntı üzerinde etkileşim içeren tweetlerde ücretsiz çekiliş yapılamamaktadır. Çekiliş yapmak istediğiniz tweetin linkini girerek 1000 RT+ veya 1000 Alıntı+ Çekiliş Paketlerinden size uygun olanı alarak çekilişinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Kazanan sayısı en fazla 50 olmaktadır, daha fazla kazanan seçmek isterseniz bize e-posta, Whatsapp veya Twitter hesabımız üzerinden yazarak Özel Çekiliş Paketi ile destek alabilirsiniz.
 • Ücretli bir paket satın aldığınızda otomatik olarak tweetinize bu hak tanımlanır. Üyelik, abonelik gibi ekstra hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur, satın almadan sonra siparişinizin tamamlandığına dair e-posta size ulaşacak ardından normal bir çekiliş yapar gibi devam edebileceksiniz.
 • Ücretli paketlerle ilgili her konuda Whatsapp veya Twitter hesaplarımız üzerinden veya e-posta ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.